Katalog na sezon 2024

Autor: sasiad

4 stycznia 2024 >> Uncategorized

Witajcie po dłuższej przerwie. Stuknęło mi już 75 lat i coraz mniej udzielam się w społecznościach. Moją pasją są dalej mieczyki, w tym celu założyłem grupę na facebooku „KLUB MIŁOŚNIKÓW MIECZYKÓW” do którego zapraszam. KLUB MIŁOŚNIKÓW MIECZYKÓW.

Trochę podsumowania minionego sezonu mieczykowego.

Wiosna nam się spóźniła, sadzenie bulwo-cebul zaczęło się dopiero w maju z przerwami na deszcz. Coraz mniej sadzę bo „peselioza” na wiele nie pozwala, ale na materiale nasadzeniowym nie było wciornastków, więc zaprawiałem tylko na choroby grzybowe ostatkami TOPSINU M 500 EC. Po posadzeniu zastosowałem herbicyd STOMP. W Czasie wegetacji opryskałem dwukrotnie na grzyby SWITCH 62,5 WG oraz TELDOREM. Latem dała się we znaki susza, ale większe cebulki zniosły upał i suszę dobrze. Podlałem tylko trochę cebulek przybyszowych odmian na których mi zależało.

KATALOG St. SMOLEŃ Mieczyki-Gladiole na sezon 2024

Zapraszam na zakupy moich mieczyków odmian KOLEKCJONERSKICH. W katalogu są zamieszczone fotografie odmian, linki po lewej stronie.

Kilka fotek oryginalnych odmian Stanisław Smoleń

SPEŁNIONE MARZENIE 443 M 18 Smoleń
Liliana 573 EM 22. Smoleń
Ten wpis opublikowano dnia czwartek, 4 stycznia 2024 o godz. 22:51 w kategorii Uncategorized. Możesz śledzić komentarze tego wpisu przy pomocy kanału RSS 2.0. Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojego bloga.

Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.